| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face publicitate pe site-uri AdSense?

8 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Foloseste AdWords - acolo iti faci un buget si iti poti face reclama pe ce site vrei.

| adi a răspuns:

Serviciul pentru publicitate, de la google, se numeste AdWords(afiseaza reclame pe siteurile cu AdSense), dar nu poti selecta pe ce siteuri sa apara reclama ta, poti doar sa pui niste tag-uri dupa care sa aleaga el siteurile pe care sa afiseze reclama.

| VladDu a răspuns:

Iti faci cont pe google adsense; cauta pe google.

| soseta ucigasa a răspuns:

Folosind Google Adwords
www.google.com/adwords

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site www.ton-web.com you will find the latest news in the field machine, shopping, vacations, travel, computers, plus many more. Also you will find ways afilierel ways to make money on the net, dating plus many more. site: www.ton-web.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! vreti sa fiti hot,? Vreti sa fiti ca noi? vino aici si te convingi www.radiohotstyle.com sau www.radiogotstyle.com/listen.m3u va asteptam uite si un id de mess radiohot1 va asteptam multumim!

| funjocker a răspuns:

As vrea sa fac o reclama la un [url=http://www.baiatdecartier.ro/signup.php?rec=FunJocker][color=green]Joc Online ![/color][/url] Super Fain pentru cei ce'l inteleg !

Mafie , Droguri , Furturi , jafuri ! Viata De Strada In 3 Cuvinte :)