| ImpotrivaSistemului a întrebat:

La Adesense am voie sa imi inscriu site-ul in programul lor de publicitate daca nu am 18 ani? Si pot avea mai multe conturi de AdSense pe acelasi ip, adrese de mail diferite?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Un SINGUR cont pe ip si DA poti sa te bagi si pana-n 18 ani! eu am renuntat la Ad Sense fiindca mi se parea cu pretentii mari si oferta mica!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa-ti bati capu cu ei...sunt niste tepari! am avut o data un cont (intr-adevar am facut niste smecherii si m-au prins)si l-au dezactivat si pe buna dreptate.A doua oara spre surprinderea mea au acceptat cererea mea pentru al 2-lea cont asa ca am pus reclamele pe blogul unui coleg care nu prea avea vizitatori... dupa cateva saptamani au inceput sa apara vizitatorii pe blog si vedeam acolo cati au vizualizat blogul in ziua respectiva. spre surprinderea mea se tot inmulteaulaughing)DAR talharii astia de la Goagal pe langa ca nu am avut nici un cent in cont sau nu am promovat site-ul sub nici o forma imi dezactiveaza contul pe motiv ca reprezint un pericol pentru clientii lor!