| bboy98 a întrebat:

Cum pot face rost de setarile pentru internet ale telefonului ZTE Racer 2 sau cum pot activa internetul daca am extraoptiune de la cosmote cu 5 euro? VA ROG ajutati-ma(FUND)

3 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Da un sms gratis la 638 si introdu gata net.Dar imi spui ca vreau sa-mi iau acest telefon e bun merge bine si jocurle sunt misto se misca bine in gaming?
P.S:daca nu iti merg setarile mai da un sms la 969 dar daca scrie ca nu merge sa se actualizaza singure setarile te duci intr-un sediu cosmote da?
P.S2:sami saspunzi la intrebari

| bboy98 explică (pentru bogboy101):

Ma telefonul e bun se misca cat de cat e forte bun. iatil

| 21ndstillachild a răspuns:

Suni la unul din numerele astea,, 1234 / 0766.12. 1234,, iti alegi internet,, intri in legatura cu un operator si ii zici sa ti trimita setarile la net pentru tel. asta