| SethEmm a întrebat:

Cum pot face windowsul sa aiba aceleasi optiuni ca atunci cand l-am instalat? am intrebat ca am umblat pe acolo prin control panel si acum nu imi mai ruleaza niciun joc in fullscreen

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

System Restore: in Start, Accessories, System Tools, System Restore. Sper sa mearga si pentru tine. Doar nu-i da de mai mult de 3 ori, ca-ti faci Windows-ul varza.

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Foarte simplu, dai un restore system! Daca jocuri'le nu iti ruleaza corespunzator si sti ca ai cerintele necesare, fa un update la drivere. Poti sa faci asta cu slimdrivers=>http://www.driverupdate.net/ sau sa-ti descarci cele mai noi actualizari de pe site-ul producatorului.