| LoveIsLove4Ever a întrebat:

azi am instalat windows 8.0 pro si l-am activat, dupa primul restart nu mai ruleaza nici un program fara sa ii dau eu run as administrator, nici nu am umblat la user account control, ce sa ii fac

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Control Panel\All Control Panel Items\Action Center
in dreapta o sa scrie change user account setigs(can asa e din cate imi amintesc) si dai la minim

| LoveIsLove4Ever explică (pentru AdrenalinTm):

Da stiu despre ce este vorba, am incercat cu toate setarile posibile dar nimic nu ruleaza programe, unele jocuri etc. decat daca dau run as administrator

| AdrenalinTm a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Pai fate administrator pe numele PCului nu mai tin minte cum e la 8 da mi se pare ca trebuie sa ai o parola intai de toate pe user si Control Panel\All Control Panel Items\User Accounts
change you acount type trebuie sa fie cam la fel

| AdrenalinTm a răspuns:

Control Panel\All Control Panel Items\User Accounts\Change Your Account Type