| CravataAlbastra a întrebat:

Cum pot folosi monitorul pc-ului ca si televizor? Monitorul este Benq E 2200HDA, lcd. Am înțeles ca imi trebuie un tv tuner, cum se montează?

2 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Unele posturi tv le poti prinde online, sau placa tuner tv in calculator adica in unitate. Instructiuni de montare placa tv tuner: http://www.scritub.com/......197816.php

| SpeeD2001 a răspuns:

Nu poti sa faci din monitor televizor decat din televizor monitor. am auzit si eu de tv tuner dar nu stiu si sigur daca merge.