| Dizzydizz a întrebat:

Cum pot formata nokia 3500
?

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Bateria o lasi la incarcat 12 ore dupa ce se descarca complet.

| rsn13 a răspuns:

Depinde. Daca te referi la cardul de memorie te duci in galerie la card de memorie optiuni si trebuie sa ai acolo formateaza card. Daca te referi la revenirea la setarile din fabrica iti recomand inainte de asta sa-ti copiezi toate contactele in SIM (vor fi sterse din telefon) te duci la menu setari, revenire la setarile din fabrica (de obicei este ultima optiune)

| Vallentyne a răspuns:

Daca vrei sa formatezi definitiv Iti copiezi toathe fisierele din Tel in calculator Stergii toth si pe umrha Le adaugi cum vrei tu daca Nu ai setari la Galerie. da cred ca la tel`u 3500 cared ca sunhtwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe nokia pc suite si iti arata ei cum