| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot găsi un clip distribuit de un prieten pe Facebook în cazul în care nu știu exact care dintre prieteni a făcut-o?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai dat like la postare sau vreun comentariu? Dacă răspunsul e da, te pot ajuta să-l găseşti.Să-mi laşi un răspuns.winking

| Anonim0078965 a răspuns:

Faci o conferinta cu mai multi prieteni si intrebi care a distribuit clipul respectiv.

| Elenana a răspuns:

Cauti la notificari! Daca clipul respectiv e distribuit de un prieten apropiat o sa-l gasesti mai repede deschizand casuta de notificari iar daca e distribuit de un prieten obisnuit cauzti la noutati dar o sa-ti ia ceva timp daca e postat de mai mult timp ca tot trebuie sa dai in jos ca noutat tot apar de la prieteni

| Sissy24032 a răspuns:

Cauti Bini di tăt happy la "Acasa"