| selasa a întrebat:

Sall TPU, am distribuit o poza pe Facebook ca sa o vad doar eu iar cand mi-am setato ca poza de profil nu s-a distribuit pentru public ci doar pentru prieteni. Cum pot sa fac sa o distribui pentru public?

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Salut, mergi la setarile de confidentialitate! apoi...
Setări de confidenţialitate şi instrumente (vei vedea scris mare)
"cine iti poate vedea postarile viitoare? " da click pe "editeaza" ...va aparea cerculetul langa care scrie "Public". da click pe triunghiul albastru, se va deschide o lista
public
prieteni
doar eu
Este globul acela pamantesc din dreapta jos si dai pe el si o sa vezi acolo toate setarile de confidentialitate.