| Eddyz a întrebat:

Cum pot identifica parola unor retele wireless? FUNDA GARANTAT!

1 răspuns:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

E ilegal asa ceva,doar daca cineva care are wireless,iti da acceptul la retea,e ok,dar e ilegal, te poti trezi cu politia la usa, pentru ca in momentul cand vrei sa te conectezi la reteaua de internet a cuiva.la acel om,ii arata ca cineva vrea sa se conecteze! dar este un program de spart parole wireless.dar, risti. oricum, e destul de bun programul ala.