| calin88 a întrebat:

Cum pot incarca de pe un abonament Vodafone pe o cartela o suma mai mica de 4 euro? As vrea sa incarc 1 sau 2 euro!

Răspuns Câştigător
| illegal89 a răspuns:

Ionut numai da informatii eronate, de pe un abonament Vodafone poti incarca cu sume intre 4-100 euro, daca vrei sa reincarci cu 1, 2, 3 euro te duci in magazin sa cumperi un tichet de reincarcare

2 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Suna la ei si zile ca vrei sa trimiti euro (suma) la numarul 07######## ei iti vor trimite dar banii iti vor venii pe factura.PS Vei plati mai mult! Funda?

| SmileyTavy a răspuns:

Poti incarca si 1 sau 2 euro pe Vodafone.

Poti incarca online aici http://shop.smartgen.ro/incarcare-cartela/vodafone