| razvan101 a întrebat:

Cum pot instala Windows 7, dar sa mai pastrez unele foldere.
(am tot windows 7, dar are cateva erori)
Funda!

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Daca ai 2(sau mai multe)partitii, poti instala windowsul pe c, iar d-ul sau celelate partitii o sa ramana neatinse

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca HDD-ul tau e impartit in 2 cum ar fi C si D atunci salvezi totul pe D si poti instala windows-ul si vei alege partitia C la instalare!
Daca ai numai C atunci trebuie neaparat sa salvezi acele foldere pe : stick-uri sau DVD-uri... si poti reinstala!

| KiraXander a răspuns:

Pai daca ai C si D o sa-ti apara ceva de genu daca vrei sa iti pastrezi una intacta asa ca dai pe care vrei s-o stergi si gata ..continui instalareea

| baiatfin a răspuns:

Daca ai dua partitii formatezi doar C si ins win 7