| DJohnny a întrebat:

Cum pot intra intr-un bloc cu interfon fara cartela speciala? Am inteles ca se poate intra in bloc daca apesi ceva dar nu cred.Sunt doar curios.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Depinde de interfon.
eu am dintracela fara cod de acces, doar cu cartela.
si am descoperit de mai demult un "bug" la interfon, daca tin apasat pe X cateva secunde atunci se misca cilindrul ala care tine blocata usa si trebuie sa trag de usa exact atunci cand se retrage cilindrul.

5 răspunsuri:
| dan11 a răspuns:

Exista un cod master dar e diferit pentru fiecare tip de interfon.

| ladyMillion a răspuns:

Heyhappynu,nu poti sa apesi nimic,si sa se deschida,eventula doar sa suni la un numar la intamplare,si sa zici ca-i posta, sau vrajeli din astea, si asa reusesti sa intri in bloctongue

| DJohnny explică:

@Zangetsu : exact asa am auzit si eu ca se poate

| RELIABLE a răspuns:

Exista un cod cunoscut de producator in caz ca se intimpla ceva il au cei de la firma respectiva.

| Tony92 a răspuns:

Pai nu prea ai cum fara cartela speciala. Eu de obicei cand vreau sa intru intru-un bloc sun si ii zic sa fie dragut sa-mi deschida si mie ca ma duc la un prieten si chesti din astea laughing...