| wL123 a întrebat:

Cum pot muta poze de pe card pe telefon si invers pe Android 4.4?

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Iti trebuie drepturi de Super-user, adica trebuie sa root-ezi telefonul, dar este destul de riscant daca nu cunosti foate bine ceea ce faci.

| AKARA0 a răspuns:

Bagi cardul in telefon, intri in aplicatii si ai acolo fisierele mele. Si ai acolo ceva cu sdcard0 si ai poze, tii apasat pe poza dorita si o muti in telefon si vice versa.
Daca vrei sa pui poze pe card intri in galerie tii apasat pe poza si sus in dreapta ai niste linii cu 3 puncte apesi si apoi poti sa muti pe sd card.
Funda?