| Light7376 a întrebat:

Cum pot posta un video pe instagram? Dupa ce l-am inregistrat si am ales efectele, imi da eroare. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Iti da eroare, ne-ai lamurit. Spune ce cucu meu spune eroarea aia.
Sa stii ca orice 'eroare' are o rezolvare.Ca de aia e, pusa acolo, ca ceva e in neregula si trebuie rezolvat.

| Light7376 explică (pentru DaftPunk):

Exact...dar nu la orice eroare iti apare fereastra in care iti zice..."we boule vezi eu is eroare" pur si simplu se inchide