| Roniko a întrebat:

Stie cineva cum se pune poza la avatarul TPU? va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ronikohappy
Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| Roniko explică (pentru caramela):

Multumesc mult! Si scuza-ma ca am răspuns atât de târziu.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| τττ a răspuns:

In stanga, la Ediatare Profil si dai pe Selecteaza imagine profil.Dai click acolo, alegi imaginea si apoi dai Salveaza profilul.ATENTIE! Poza ti se va shcimba peste 24 ore, nu imediat!

| mihaela0205 a răspuns:

Ai in stanga "Editare profil" dai aici, si iti va aparea "Selecteaza imagine profil". Dai click aici, selectezi imaginea apoi dai Salveaza profilul!