| DarkShina5566 a întrebat:

Cum pot pune poza in comentariile de pe facebook? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pisicutzza990 a răspuns:

Pe facebook, acolo unde scrii comm-urile, in dreapta barei aceleia este o camera foto. Apesi pe ea, si alegi poza dorita.

8 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Http://myprintscreen.com/s/1379093060.54881476.png. Apeşi pe aparatul acela micuţ şi după îţi apărea ceva de genul: "încarcă o fotografie". Succes!

| OnuOnulică a răspuns:

Buna uite aici >>> http://i.imgur.com/xlWaGSc.png?

| w0nderboy a răspuns (pentru OnuOnulică):

Data viitoare fii mai atenta! Ai lasat numele de la mail! happy Sunt mai meticulos de fel... iarta'ma!

| OnuOnulică a răspuns (pentru w0nderboy):

1) Sunt baia!
2) Nu eu am facut poza

| Naяutσ a răspuns:

In dreapta '' casutei '' unde scrii comentariul este un aparat foto, apesi pe el si alegi poza.

| Enki a răspuns:

Dai clic pe comm si comentezi.nu e mare lucru

| xDxDxDxDxD a răspuns:

In dreptul pozei, unde scrii comentariul iti aparae un aparat foto. Apesi pe el si vei alege poza din folderul in care e.

| QchiuQ a răspuns:

Cand srii un comentariu in casuta aia la dreapta i o camera foto.Dai pe ea si-ti alegi pozele din foldere.