| ShiNee a întrebat:

Cum pot pune un video HD pe youtube? in pc are calitate buna dar cand il incarc pe youtube se vede pixelat. care e problema? fundita.:p

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Daca are calitate buna e ok.
il uploadezi complet. nu inchizi casuta pana nu zice ca sa uploadat complet.

daca e mai mare de 80 de mb trebuie sa il lasi 1 zi ca sa se faca o calitate mai buna.Nu HD Dar ceva asemanator.
are acolo cand vezi clipu, ceva gen HQ sau Hd.

dar Hd aud ecat casele de discuri in principal. de ce? pentru ca au alt fel de cont pe youtube si au drepturi de autor,.

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai videoclipul hd il faci in calculator, ca sa nu explic atat si poate nici nu intelegi am cautat un tutorial, fa si tu la fel si vei vedea ca daca il vei pune pe youtube videoclipul va fi HD
http://www.youtube.com/watch?v=MRGW11RrqL0

| Magnific a răspuns:

In primul rand ca sa ai hd pe youtube. respectivul clip trebuie sa fie hd.deci HD adica sa fie 1920 x 1080 clipul. intelegi tu. big grin si cand l-ai bagat pe youtube nu din prima o sa vezi ca e hd. o sa dureze cateva minute.big grin

| ShiNee explică:

Isi revine.incepe sa se vada bine.presupun ca inca trebuie sa mai astept dar oricum e mai bine decat la inceput
http://www.youtube.com/user/Magnetelu?feature=mhum#p/u/0/SeAZrTm0_hQ

mersik frumos de raspunsuri :*

| Boss_Ionutz_1997 a răspuns:

Eu tot nu m-am prins.sad cum ai facut sa ai Hd? la videoclip pana la urma?