| wizopo2 a întrebat:

Cum pot recupera lista de apeluri din telefon, dar si mesajele fiindca nu stiu cum s-au sters?

4 răspunsuri:
| Cold a răspuns:

Tin sa va contrazic laughing pe amandoi se poate tongue dar numai la un telefon cu sistem de operare android. cred ca se poate si la iphone`uri
pe android merge deoarece toate contactele lista de apeluri sunt pe contul de google.

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru Cold):

Da, ai dreptate, merge si la Nokia, daca iti faci back-up cu Nokia suite, dar nu stiu sigur daca se salveaza si mesajele, s-ar putea.
Dar, presupun ca daca avea facut acest backup, nu mai intreba

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu poti.

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Din pacate nu poti.