| parazitu007 a întrebat:

Cum pot revenii la fonturile windowsului, cele care le aveam de cand am instalat windowsul? [ am windows 7 si nu stiu de ce dar mi s-au schimbat fonturile ]

6 răspunsuri:
| dragos1294 a răspuns:

Imaginiile de fundal de la windows le gasesti cick dreapta>>personalize>>desktop background>>la picture location dai windows desktop backround si acolo gasesti imaginile de la win7, sper ca am fost de ajutorbig grin

| parazitu007 explică (pentru dragos1294):

Frate eu nu vreau sa schimb imaginea. VREAU sa schimb fontul. Eu si acum cand scriu acest mesaj imi apare ca si cum as scrie cu "italic" Eu vreau sa stiu cum schimb fontul windowsului

| dragos1294 a răspuns (pentru parazitu007):

Aa... scuze... pentrut ca sa schimbi fontul dai click dreapta>>personalize>>windows colous>>advanced apperance settings>> la items selectezi Menu, mai jos la font dai Segoe UI si dai si la message box(la item ) tot Segoe UI

| GeorgianaGya a răspuns:

Pentru ca sa nu se mai schimbe tu trebuie sa iti pui o imagine de a ta. sper ca ti-am fost de ajutor ...bye.funda?

| parazitu007 explică (pentru GeorgianaGya):

Ma eu iti dau dar, am intrebat altceva. Eu vreau sa revin la fonturile windowsului cele care le ai imediat dupa ce l-ai instalat. mai pe romaneste vreau o explicatie mura-n gura [ am schimbat si imaginea si nu imi revin fonturile ]