| Ionut1983 a întrebat:

Cum pot sa adaug o noua bara de semne de carte in Mozilla Firefox?

Daca adaug mai multe semne de carte imi apare un buton >>"" la sfarsit care imi arata si celelalte semne de carte in jos, dar eu vreau inca o bara. Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

In mod normal cu un addon -> https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:1/cat:22/sort:popular -> cauta pe aici

mozila nu poate avea 2 bari de bookmark, dar poti sa faci cumva sa ai numele la bookmark-uri scrise mai mici (mai stergi din titluri si atunci intra mai multe pe bara)