| GhostBehindTheDoor a întrebat:

Eu folosesc Mozilla Firefox si acum 5 minute am apasat pe un buton si s-a schimbat.Acum nu mai vad bara cand sunt pe Mozilla si ca sa dau back trebuie sa dau cu sagetuta sus apoi imi apare bara aceea unde vad si site-ul.Cum fac sa dau la loc?straight face Nu vreau asa, m-am obisnuit intr-un fel si nici nu imi place.Dau funda!
P.S:Sigur am apasat pe ceva ca s-a schimbat brusc cand eu eram pe facebook.

1 răspuns:
| georgiana967 a răspuns:

Ai apasat f11 si ai dezactivat-o, apasa din nou f11 si gata!