| Ionut1983 a întrebat:

Cum pot sa aflu un cod de siguranta nestiut?

Am un Nokia 3120c (classic) din 2009 insa persoana de la care l-am luat nu a mentionat de vreun cod de siguranta. Am incercat insa 0000 si 12345 dar nu a mers.

Alta solutie decat resoftarea nu exista oare?

Răspuns Câştigător
| NimeniCuActe a răspuns:

Eventual daca mai reusesti sa contactezi persoana de la care l-ai cumparat... altfel, resoftare happy

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Nu, codurile de siguranta din cate stiu eu nu se pot recupera, sau cel putin nu se pot recupera usor...

http://forum.softpedia.com/....../index.php

poti sa intrii aici si cauti modelul telefonului tau, vei gasi aici tutoriale cum sa iti faci resoftarea singur acasa, daca urmezi pasii pe care ii discuta baietii acolo (si iti zic ca le au oamenii cu din astea) vei vedea cat de simplu este sa faci o resoftare la domiciliu...

| cenusel a răspuns:

Ba da. incearca 54669 sau **5**

| Rose_Blak_1992 a răspuns:

Pai chiar nu stiu ce cod sa mai bag le-am incercat pe toate.