| anonim_4396 a întrebat:

Ce coduri de siguranta stiti la Nokia? am un Nokia c3 -00 si nu-l pot formata ..am incercat si cu 12345 - 1234 - 0000 - 00000 ...si imi da eroare de cod

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU te sfătuiesc să introduci coduri obţinute/găsite aiurea pe net, deoarece RIŞTI să-ţi blochezi definitiv telefonul.

Zilele trecute mai erau pe aici vreo 3-4 useri care au "păţit-o"!

Mergi cu el la service, te costă între 20-50 lei ( în general ).

| →Alee׃╳← a răspuns:

Codul de siguranta initial este 12345.

Daca nu merge, du-te cu telefonul la magazinul de unde l-ai cumparat si sigur se rezolva problema.