| Girly97 a întrebat:

Cum pot sa arat apreciatorilor mei de pe pagina de Facebook ca in zilele de 29 iunie, 30 iunie si 1 iulie nu voi fi disponibila? Pot sa fac sa fie programul paginii inchis atunci?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrii un mesaj pe prima pagina si il pui sus de tot ca fixare

| Girly97 explică (pentru RAY):

Ok.

| RAY a răspuns (pentru Girly97):

Da-mi pagina ta de Facebook

| Catrice a răspuns:

Pagina nu are program laughing
Programul pe care îl dai e cel al 'firmei', nu al paginii ca Facebook e disponibil nonstop

| Singuratica1308 a răspuns:

Pur și simplu trebuie sa pui o poza și în descriere scrii : bună! 3 zile la rand nu pot fii disponibila, nu o sa postez, vreau sa stau liniștită și să știu că nu sunteți îngrijorați, va pup! Atât și ei vor înțelege