| JusTPauL a întrebat:

Cum pot sa bag subtitrarea intr-un film?
Ceva programe simple daca stiti.
Cu virtualdub am incercat si n-a mers.

9 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Da si tu mai multe detalii. Poti baga subtitrarea in mai multe feluri, functie de fisierul video (avi, mkv, mp4),
pe ce vrei sa vezi filmul.(PC, TV-clasic, LCD)). Pui filmele pe DVD player?
Daca te uiti cu DVD player-ul, DVD player-ul vede fisiere. divx?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi filmul apoi iei subttitraea si-o tragi peste film

| JusTPauL explică:

Vreau ca subtitrarea sa fie in film si sa pot uploada filmul.

| Roooooooberto a răspuns (pentru JusTPauL):

Pai da cu BS Player.

| zaratu a răspuns:

Bsplayer

| inLoveWithNutella a răspuns:

Instaleaza-ti VLC Media Player.Da drumul la film si trage subtitrarea pe ecran(peste film).
SAU
Redenumeste subtitrarea la fel ca filmul.
Exemplu:daca filmul are numele "movie", redenumeste subtitrarea "movie.str"
Funda?happy

| VeldroN94 a răspuns:

1.Deschide filmul cu BsPlayer
2.Dai click dreapta.
3.Dai la subtitrari.
4.Dai la download.
5.Selecteaza limba si bifeaza toate subtitrarile apoi dai download.
6.Inchide filmul si redeschidel
7. Bucurate de film

| Roooooooberto a răspuns:

Ia-ti mai bine Bs. Player si cand pornesti filmul ti-o gaseste automat si te pune doar sa o downloadezi.

| Gabi11 a răspuns:

Incearca Bs player pentru ca isi ia utomat subtitrarea dupa net.