| Bestxl a întrebat:

Cum pot sa blochez pe cineva pe facebook, chiar daca l-am sters de la prieteni acum imi trimite mesaje si vreau sa scap de el si nu stiu cum sa fac, nu merge daca nu il mai am la prieteni? Dau funda celui ce ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Intrii pe pagina lui iar in dreapta sus ai butonul Friend - Message- si langa message o rotita, dai click pe rotita iar ultima optiune este Report/BlocK si urmezi instructiunile.