| PaulAdrian17 a întrebat:

Cum pot sa comand cu ridicare in magazin la Altex? Ca atunci cand vreau sa comand merge doar cu livrare la domiciliu.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti sa comanzi cu ridicare din magazinele altex si mergand in magazinele fizice!
comanzi acolo in magazin cu livrare tot in magazin, te ajuta baietii de la raionul dedicat produsului care te intereseaza!
trebuie doar sa ai la tine suma integrala a produsului, pe care o platesti inainte, ti se da un bon fiscal, cu care vii intr-o zi ulterioara si ridici produsul pe baza acelui bon!
te anunta ei telefonic cand ajunge produsul in magazinul lor!

| DenisIonut01 a răspuns:

Nu ai optiunea asta de acasa, e valida doar cand iti face comanda cineva din magazin. in caz ca nu il are in inventar si ti-l da pe loc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei la Altex si intreaba i pe ei.