| lory_6999 a întrebat:

Cum pot sa conectez netu ( stick ) in tableta? Cand bag sticku in tableta nu imi apare nimic. Cand il bag in laptop atunci imi apare un patrat cu care pot instala netu pe laptop. Dar cand il bag in tableta nu merge.( am o tableta i-inn )

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Trebuie instalat stickul, dupa care va merge si netul.

| lory_6999 explică (pentru Mihaela1964):

Am incercat nu merge, introduc stickul si nu-mi apare nimic pe ecran ca sa-l pot instala.

| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil ca tableta sa nu fie compatibila cu stickul; producatorul posibil sa specifice ce stickuri merg, verifica asta.Incearca totusi sa bagi doar cartela din stick in slotul pentru sim card, poate merge asa.