| Gameru a întrebat:

Imi ziceti va rog cum sa conectez un stick de internet Orange la o tableta(cu ce program conectez sa mearga netul ca am usb pentru telefon si tableta si se aprinde sticku cand il ba in tableta dar ce ce prgram sa il concetez)(tableta e android).Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal un stick vine ci executare.Cand il bagi in usb, astepti un pic si el ruleaza ingur, trebuie doar sa dai next acolo si ok, ce mai cere, pana la sfarsit.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Modemurile de la Orange nu sunt compatibile cu android ul, asa ca nu cred ca vei putea sa il folosesti pe tableta

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Modemurile USB comercializate de Orange Romania nu sunt compatibile cu sistemul de operare Android, iti recomand un router Wifi.

Cu prietenie,
Orange Helper

| paulincik2001 a răspuns:

Modemurile de la Orange nu sunt compatibile cu android ul, asa ca nu cred ca vei putea sa il folosesti pe tableta