| ninita a întrebat:

Cum pot sa convertesc un videoclip de pe net sa il bag pe telefon
?

4 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Depinde de marca telefonului, dar eu folosesc pc-suite, are si un convertor inclus.

| Scherimuvi a răspuns:

Sai pui alt format vezi tu in telefon ai vreun videoclip pai cu un adaptor pentru card daca ai card bagi cardul in pc si dai copy paste in desktop dupa dai clik dreapta si rename si vezi ca trebuie sa fie.mp3 sau ce format este videoclipul din telefon si dupa descarci ce videoclip vrei si dai rename si pui ce nume vrei tu si pui.mp3 sau ce format are video din telefonul tau succes

| MYK3 a răspuns:

Cu youtube downlaoder... Funda!