| Ready a întrebat:

Cum pot sa creez o liga/campionat nou la fifa 08? Funda pentru cel mai explicit si cel mai bun.

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pai in primul rand iti faci un site. Acolo pui echipele pe care vrei sa le folosesti(depinde daca vrei sa faci cu grupe pui cate 4 echipe si cate grupe vrei tu). Apoi dai mass la toata lista ta ca tiai facut campionat de fifa 08 si astepti sa ai toate echipele ocupate

| andry_2668 a răspuns:

Te astept sa iti arat cum creezi un capionat de fifa pe fifa. online95