| Nita a întrebat:

Cum pot sa descarc jocuri pentru iPod Touch complete fara a le platii?

Răspuns Câştigător
| calubalan a răspuns:

Cauta un prieten care se ocupa cu telefoane sau care a mai facut asa ceva sau mergi la un service gsm (mai obscur) si cu siguranta baietii iti vor da o solutie. Oricum fara bani... fara abonament la net, fara cunostinte in domeniu, fara prieteni... cam greu!

8 răspunsuri:
| Nita explică:

Bey deci pot sa cumpar jocurile de pe iTunes, doar ca de ce sa dau 7/8/9€ pe un joc mai bun cum ar fi fifa sau nfs? thinking caut o solutie care sa nu coste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.apple.com la sectiunea Itunes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao
cf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.inf-gaming.ro si ai sa gasesti solutia si multe jocuri disponibile pentru download bineinteles si tutorialul care iti explica cum sa le instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai iti pui jailbreak gratis iti instalezi sau daca vrei sa rezolv eu problema 10 lei

| gabytzuclaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai iti dau eu dar de unde esti

| gabytzuclaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de unde esti