| Cristian2003 a întrebat:

Cum pot sa descarc windows 10 pe un windows phone?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Windows 10 va aparea abia din luna august-septembrie 2015 pe device-uri mobile!

| SonicAndrei a răspuns:

Cred că poți descărca Windows 10 Technical Preview.iso și de pe un Windows Phone, dar mai bine îl descarci de pe calculator pentru că e mai rapid și acolo ai și DVD Writer ca să-l poți pune pe DVD.

Dacă te referi la Windows 10 pentru smartphone/tabletă, atunci va trebui să mai aștepți până la toamnă (mai întâi trebuie să apară Windows 10 pentru PC). Probabil va apărea automat update-ul la fel cum face Google cu Android.

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso

Răspuns utilizator avertizat
| Mariome a răspuns:

Ce telefon ai?

| Cristian2003 explică (pentru Mariome):

Nu cred ca conteaza