| daydreamer a întrebat:

Cum pot sa deschid un "winamp media file" arhivat (rar) in bs player?

3 răspunsuri:
| Victoras98 a răspuns:

Sall mai intai deschizi arhiva, apoi ii dai click dreapta pe file, si, daca ai windows in engleza iti va arata una din optiuni open with, si ii dai click si iti va arata cateva programa, si din programele alea selectezi BSplaier (scuze ca nu am litera igrec), iar daca BS plaierul nu e acolo, click pe open with other installed program, si iti va aparea o fereastra cu toate programale ce le ai in calculator, iar de acolo selectezi BS plaier; sper ca te-am ajutat happy

| daydreamer explică (pentru Victoras98):

Merci mult, dar stiam chestia cu "open with", insa la arhiva daca dau click dreapta imi da "select all", "add files to archive", "extract to the specified folder" etc, dar numai "open with" nu.

| Victoras98 a răspuns (pentru daydreamer):

Pai la arhiva nu trebuie sa dai click pe dreapta, arhiva numai trebuie sa o deschizi. Eu m-am referit la faptul cum trebuie sa deschizi file-ul...