| alynutza_1884 a întrebat:

Cum pot sa editez poze si apoi sa le salvez?:* plss...love struck

Răspuns Câştigător
| Chérrrie a răspuns:

Buna...intra pe http://www.photofunia.com/ si acolo iti arata diferite efecte.dai clik pe una dintre ele(care iti place) si iti da acolo choose file( cu galben).iti incarci poza din pc-ul tau apasand browse.si apoi apesi go.sub poza editata iti arata SAVE.da clik acolo pentru ca poza editata sa se salveze...mai poti incerca si http://www.picnik.com/.sper ca te-am ajutat! fundita?

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Ai nevoie de un program de editare gen Photoshop, Fireworks, Paint, Picassa, etc. in care incarci o imagine, iar dupa editare le poti salva cu usurinta. Eventual cauta pe google "edit photo online" si iti vor aparea multe site-uri care iti permit sa editezi online poza, fara sa instalezi ceva pe calculator; si sunt si mai usor de folosit.
Succes alynutzawinking

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Depinde ce program folosești. eu am Photoscape și editez poza apoi ii dau pe "save" care apare în coltul din dreapta al ecranului.
dacă folosești alt program nu te pot ajuta.
Sper ca te-am ajutat.
Iar dacă vrei pentru alt program iți recomand sa cauți pe net ceva de genul "cum salvez poze în computer cu programul X" sau chiar sa întrebi aici, pe TPU.