| elena1919 a întrebat:

Cum pot sa fac poze cu camera web a laptopului?[este marca Acer, nu stiu modelul exact, scuze]. Se pot face poze?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si fa cate poze vrei -> CAMERA ONLINE http://www.cameroid.com/snap.php (click pe ''Allow'') Ai si efecte pentru poza in dreapta.
Succes!

| elena1919 explică (pentru neluL):

Mersiiiiiii:X ce tareeee

| neluL a răspuns (pentru elena1919):

Cu placere ! bye,bye wave

| AndreeaIonela29 a răspuns (pentru neluL):

Nelu, Imi spui si mie cum se salveaza eu am incercat dar nu merge imi spui te rog ca si eu am Acer Aspire pc si vreau sa fac poze, ...astept raspunsul tau.:*

| neluL a răspuns (pentru AndreeaIonela29):

Dupa ce faci poza da click pe ->Download a jpg file
Vezi foto: http://i.imgur.com/sErXG.jpg

| tvdfannumberone a răspuns (pentru elena1919):

Daca ii dai pe allow, te poate inregistra

17 răspunsuri:
| DuncaClaudiu a răspuns:

Eu am un compaq. cu pizapu nu imi face poze. apare poza neagra? de ce?

| Ana1D a răspuns:

Eu folosesc pizap.com

| Epure_Andrei_1987 a răspuns:

Da
start (dai pe web cam)iti apare meniul si dai new pectures as fac eu

| Trufasu_Nicu_1958 a răspuns:

M-a ajutat google!

| Slobozeanu_Cristian_1991 a răspuns:

Vreau sa-mi fac poza cu camera mea web dar nu merge sa trimit poza

| Steliam_Junior_1993 a răspuns:

Nu stiu

| Letitia_Armanca_1960 a răspuns:

Am reusit...va multumesc mult. LA MULTI ANI!

| Ghilu a răspuns:

Cum pot face poze cu leptopul meu?

| sorin113 a răspuns:

Da

| Alexandru_Draghici_1989 a răspuns:

Eu am un HP mini dar nu stiu cum sa fac poze. ma poate ajuta cineva?