| remembermynamebro a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi mearga jocurile de pe net pe ps2.Am incercat 1000 de feluri dar n-am reusit.Tin sa mentionez ca ps2 meu este modat cu free mc boot (cu chip) cine ma poate ajuta? vreau sa stiu pas cu pas cum se face ca deja am stricat cateva dvd-uri (Verbatim)?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Free mcboot nu e kodat cip. Free mcboot e doar pentru card.
Ia verifica, ai cumva vreo modare sau nu ai nimic. Jocurile se pun foarte usor, daca ai modare, dar vad ca tu esti cam in ceata.

| Şaptepăcate a răspuns:

Inainte sa arzi imaginea pe dvd trebuie sa pui un patch peste ea se numeste ESR - patcher
tutorial aici
http://www.youtube.com/watch?v=tQGX1KQ5VRk