| Иαяʋтσ a întrebat:

Cum pot sa fac un film 2D sa fie 3D.Sa-l pot vedea cu ochelari cu polarizare liniara.

4 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu poti sa faci asa ceva. Doar din 3d in 2d merge.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Pardon, adica se poate, dar nu cred ca ai tu PC asa de performat ca sa-l poti conversiona si programele sunt extrem de scumpe, si se folosesc doar in cinematografie.

| AlexMoss a răspuns:

Pai
da merge dar trebuie sa stii foarte bine efectele din premiere pro sunt tutoriale in acest prog este un efect pentru 3d invata si o sa-ti iasa

| αndï a răspuns:

Poti sa faci asta, dar e doar iluzie de 3D si o sa te doara ochii. Daca vrei sa faci un film 3d iti trebuie doua camere de filmat tongue