| sergiu_9343 a întrebat:

Cum pot sa fac un laser cat de cat puternic?

Răspuns Câştigător
| terorvlad a răspuns:

Ahaha, Nu credeam ca mai exista cineva interesat de lasere prin Ro. Daca laserul tau este Verde, Cauta pe youtube "Pot Mod". Daca laserul tau este rosu, nu exista alte posibilitati de a il moda. Daca vrei un laser verde slab sa il modezi sa aprinda chibrite, am un distribuitor foarte bun. E cam 10 $ si transportul e gratis pe tot globul. http://www.yourlasers.com/product/50mw-532nm-green-laser-pen-(2*aaa)-47212 Cauta pe youtube "laser 50mw" sa vezi cam ce putere are fara mod.

2 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Cumperi unul mai bun

| NicolasGabriel a răspuns:

Pai vezi pe youtube iti trebuie doar o lanterna si o bricheta.