| 2Names a întrebat:

Cum pot sa imi downloadez 'whatsapp' pe calculator? Sau nu se poate?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

How to install WHATSAPP on PC?
http://youtu.be/Wbwvsfjni4M

| Bucur_Daniel_1983 a răspuns:

Cu talent

| 2Names explică (pentru Bucur_Daniel_1983):

Vai,cat de frumos.Pai imi pare rau sa iti spun dar ceea ce caut eu nu este '$huk@ryme', ci un raspuns de oameni civilizati.La varsta ta nu ma dadeam rotunda pe internet.La varsta ta ma uitam la desene animate si ma jucam pe afara cu prietenii.Asa ca scuza-ma daca intrebarea mea te-a deranjat la fel de mult cum m-a deranjat pe mine raspunsul tau de cocalar. O zi frumoasa!

| Popescu_Gynna_1981 a răspuns:

Nu reusesc sa l instalez 2ore m-am chinuit ma puteti ajuta pls? am windows7ultimatum

| Radu_Ioan_1949 a răspuns:

Da