| C8PILUcool a întrebat:

Cum pot sa imi fac laptopu sa emita o retea wairless

11 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

rolling on the floor))))) gugal despre "router" ***.

| SuicideSilence a răspuns:

Http://www.connectify.me/
merge numai daca ai windows 7 / vista

| Emilian86 a răspuns (pentru SuicideSilence):

Este putin cam greu sa se descurce cu acel site

| SuicideSilence a răspuns (pentru Emilian86):

E site-ul oficial... thinking nu pot pune altfel pentru ca porneste download-ul. ( intelegi tu ce am vrut sa sp) trebuie sa dea pe download. apoi sa debifeze acele 2 casutze si apoi "download now"

| Emilian86 a răspuns (pentru SuicideSilence):

Da, ai dreptate...

| Dani21Dany a răspuns:

Ma einsteinilor... el voia sa spuna ca laptopul lui sa EMITA o retea wireless adica sa se transforme in WiFiHost cv de genu. Pai te duci la internet conections dai pe a ta dai proprieties apoi dai sharing si dai pe aia prima cu alow another network to use my net cam asa si dai la wireless ultima.

| BlackLegacy a răspuns:

Legi un cartof de el cu staniol.

| BlackLegacy a răspuns:

Leaga un cartof de el, si pune niste staniol.

| BlackLegacy a răspuns:

Da, să nu-i ascultaţi pe vraierii aştia, că nu au minte, nu-i aşa?

| adina894 a răspuns:

Trebuie sa ai router in primul rand happy