| YepIsSuspended a întrebat:

Cum pot sa imi instalez windows 7 pe un laptop fara sistem de operare?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Www.winconfig.blogspot.com. Şi aici e ceva de windows 7, sper să îţi fie de folos.

| Ronnix a răspuns:

Arunca o privire aici : http://windows7world.info/tutorial-instalare-windows-7-rtm
Succes! :)

| Vizitiul a răspuns:

Http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html
Aici exista un tutorial, te indruma pas cu pas. S-ar putea sa-ti fie de folos.

| vladix a răspuns:

Ceea ce vrei tu este imposibil din punct de vedere tehnologic. Reformuleaza intrebarea daca vrei un raspuns concret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba de unde l-ai luat?:d