| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Cum pot sa instalez jocuri pentru telefon de pe calculator si sa le instalez prin usb in telefon?[jocuri de pe android market].
P. S.: am telefon samsung galaxy s2 si nu am internet deocamdata[nu imi mai spuneti ca galaxy s2 fara net e 0 sau altceva findca nu va intreb asta]

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai wi-fi pe el.Deschide-l.Daca ai un router prin zona(50-100 metri)poti intra pe net si pe Market.

| tutorialevideo a răspuns:

Www.tutorialevideo.info gasesti tot felul de tutoriale video android