Întrebare recomandată | DutuLike a întrebat:

Cum pot sa-mi cresc FPS-urile in jocuri?

9 răspunsuri:
| marian000 a răspuns:

Si eu am cautat acest lucru dar nu am gasit nimiclaughing

| xBro a răspuns:

Fa-ti update la placa video :
click dreapta pe desktop / Screen Resolution / advanced settings / Adapter / Properties / Driver / Update Driver... / Search automatically for update driver software Si dupa ce iti face update-ul placii video dai pe close, BAFTA! [ dar oricum exista mai mult metode de crestere al FPS-ului in jocuri cum ar fi sa joci cu rezolutia la jocuri medie sau cea mai slaba ] wave

Răspuns utilizator avertizat
| EMike a răspuns:

Cea mai simpla solutie. Fa un upgrade la pc.

| SanduINFINITE a răspuns:

Simplu

| alexandru112211 a răspuns:

Grafica cea mai slaba happy

| DuBsTePCS16 a răspuns:

Deci pentru a creste FPS (files per second) Trebuie sa iti iei o placa video mai mare. Insa exista mai multe metode, uitate pe YouTube.
Daca te referi la counter strike, poti baga in consola urmatoarele comenzi:

fps_max 101
fps_modem 101

rate "25000"
cl_cmdrate "101"
cl_updaterate "35"
fps_max "101"
fps_modem "0"

ex_interp "0.1" - smooth play
ex_interp "0.05" - optimal
ex_interp "0" - precise

Sper ca ti-am fost de folos.

| OxEdAN21 a răspuns (pentru DuBsTePCS16):

Este FPS (Frames Per Second)

| SanduINFINITE a răspuns (pentru DuBsTePCS16):

FPS este Frames per seconds dar nu files