| simo99 a întrebat:

Cum pot sa-mi "dezactivez" messenger 11(cel cu facebook)fundita

4 răspunsuri:
| G30RG3 a răspuns:

Dai in START -> in CONTROL PANEL -> in ADD or REMOVE PROGRAMS
-> si cauti acolo Yahoo Mesenger -> apesi pe al si iti apare in stanga Change/Remove apesi acolo si apoi iti dai tu seama.

| Psihoyounger a răspuns:

Instalând o versiune mai veche. Se va dezinstala automat versiunea 11.

| Adina_4270 a răspuns:

Presupun ca este la fel ca orice dezinstalare. Te duci la Start, apoi la Control Panel. alegi "Add or Remove Programs", urmand sa se incarce o lista cu toate programele pe care le ai in calculator. Il alegi pe cel dorit si il dezinstalezi, depinde ce vrei tu. Sper ca ti-am putut fi de folos!

| raluca000 a răspuns:

Dai pe start control panel programs si acolo cauti messenger 11 si dai pe el, bafta