| FlorinEX_7651 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac propria televiziune pe internet? Dau fundita

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Ce spui de youtube. Iti faci cont daca nu ai, si postezi filmulete cu emisiunile tale happy

Eu am avut o emisiune de "stiri" din scoala, despre profesori si elevi care a avut succes.

Sper sa reusesti si tu happy

| zozole_5399 a răspuns:

Doar trebuie sa-ti faci un cont pe televiziunea mea.ro cel putin asa cred

sper sa-ti fie de folos

| djsqwinter a răspuns:

Www.livestream.com uite aici iti faci prpriul tv si poti sa emiti online doar cu webcamul nu-ti trebuie camera profesionala