| iuliad a întrebat:

Cum pot sa-mi pun jocuri pe samsung s5260? va rog spuneti-mi toti pasii

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cauţi pe net, în cardul de memorie într-un folder le bagi (să fie fişiere format.jar sau.jad) şi când le deschizi în telefon o să-ţi ceară să le instalezi.
Uite aici poţi găsi
http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5620-monte-softwares_2820/1/

| TaviComplicat a răspuns:

Imi cer scuze...numai pe smartphon-uri se poate. Daca ai fi avut smartphone puneai jocuri astfel:
1.Gaseste in meniu aplicatia Market.
2.Te conectezi la internet.
3.Iti creezi un cont urmand pasii de acolo.
4.Dai click pe jocul care iti place si il descarci.
Trebuie sa ai INTERNET pe telefon.

| TatSergiu a răspuns:

Păăi dacă ai net pe tel e ușor, trebuie să intri pe www.wapcorn.com sau altele si cauți jocuri;) funda?

| ѕოiℓε_8457 a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com. te inregistrezi si cand trebuie sa scrii modelul telefonului scrii Samsung s5260 ..si ai intrat in cont si duppa, Unde scriie Home langa este SAMSUNG S5260 STAR II ..si te duci in jos, pe marginee scrie mai multe in stanga si acolo scrie APPS si dai acolo si gata ..cauti ce joc vrey..am acelasi telefon si a mers;)... Te roog funda daca merge :*

| ѕოiℓε_8457 a răspuns:

Imi dai funda pentru rasp de mai sus puppy dog eyes

| dragos918 a răspuns:

Cu un cablu de date si cu Samsung kies