| Ionut321123 a întrebat:

Cum pot sa-mi setez telefonul ca sa am internet gratis pe el. am internet pe calculator internet din ala prin cablu romtelecom. telefonul este nokia 2700 classic. Cum as putea sa fac ca sa conetez netu de la calculator cu telefonul ca sa am internet si pe el gratis dar fara cablu de date? FUNDA + vot

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Si acum ce ai vrea? Sa-ti bagi internet prin cablu la telefon?! Wtf? Nu poti face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tb sa ai un router wireless si bluetoth pe tel. Daca vrei net de la comp

| alexkyru a răspuns:

Deci...ca sa ai net pe telefon trebuie sa ai un router, iar telefonul sa aiba WiFi.Altfel nu se poate.