| CrissRonnye7 a întrebat:

Cum pot sa pornesc laptopul daca nu mai merge butonul de pornire?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Il duci la un service sa-ti schimbe butonul. Costa putin.
Nu-ti recomand sa "repari" tu (asa cum au scris cei d-inainte), fiindca poti distruge laptopul daca nu te pricepi!

| gabicoo a răspuns:

Mergi cu el la reparat. Dar ai grija la cine "specialisti" sunt pe toate drumurile profesionisti mai putini.
Nu te apuca sa-l repari singur ca risti sa strici si altele.

| Eduard619 a răspuns:

Il repari.

| 0x11111051 a răspuns:

Îl desfaci și faci scurt circuit la contactele de la butonul de pornire_)

| Rimidalvv a răspuns:

Dai tot jos depe el pana ajungi la butonul de pornire ( este unu surprinzator de mic) si iti recomand sa il cureti un pic, daca observi fire uzate sau chiar taiate etc ar trebui sa il duci la profesionisti.

| On_Ari_1905 a răspuns:

Dacă îl duci la reparație în scurt timp totuna o să se strice.
Poți să iei un foarfece şi să apeşi înauntru un buton principal şi laptopul se va dischide.